Fixipro - Valdyk savo klientų ir darbų srautą.

Valdyk savo klientų ir darbų srautą.
Programėlė tavo problemoms spręsti.

Atsisiųsti Android programėlę
Atsisiųsti iOS programėlę

Kaip tai veikia?

1. Pasirenki darbų kategorijas

Matysi tik tuos darbus kuriuos tave domina. Jokių didelių sarašų ir dominančių darbų paieškos. Viskas paprasta ir suasmeninta tau.

2. Nustatai vietovę kurioje dirbi

Matysi tik tuos darbus, kurie patenka i tavo nustatytą veiklos spinduly. Taupyk laiką bendraudamas tik su potencialiausiais klientais.

3. Teiki pasiūlymus

Išsirenki labiausiai dominančius darbus, įvertinti ir pateikti preliminarų pasiūlymą ir papildomus klausimus bei informaciją.

4. Atlieki darbą

Klientui patvirtinus tavo pasiūlymą, susiderinate galutinius darbo atlikimo terminus ir kainą, ir nustatytu laiku atlieki darbą.

Tik konkretūs darbai skirti asmeniškai tau

Atsisiųsti Android programėlę
Atsisiųsti iOS programėlę

Programėlės nauda

Taupyk savo laiką

Nebereikia atsakinėti į nuolatinius skambučius ir el. laiškus. Renkiesi Tu, kuriems darbams teikti pasiūlymus ir kada.

Lengva įvertinti

Matydamas darbo aprašymą, nuotrauką ir vietą, galėsi tiksliau įvertinti atlikimo laiką ir kainą.

Tik konkretūs darbai

Matysi tik tuos darbus, kurie tau tinka pagal tavo veiklos sritį ir tavo nustatytą vietove.

Paprastas bendravimas su klientu

Programėlės pagalba galėsi paprašyti kliento atsiųsti papildomų nuotraukų ir informacijos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Fixipro yra mobili aplikacija, padedanti planuoti klientų srautą meistrams. Prisijungę prie Fixipro partner programėlės, gausite klientų užklausas atlikti darbus Jūsų aptarnaujamoje kategorijoje ir teritorijoje. Todėl nebereikės atsiliepinėti į "tuščius" skambučius ir atsakinėti klientams ar galite atlikti jų prašomą darbą ar ne. Taip pat galėsite pateikti pasiūlymą ir nurodyti konkretų laiką, kada galite atvykti. Visą tai visada matysite savo telefone.
Fixipro turi dvi aplikacijas. Viena jų yra skirta klientams, kur klientai skelbia darbus, kita Jums - Fixipro meistrams. Parsisiuntę programėlę Fixipro partner lengvai užsiregistruosite ir pasirinksite darbų kategorijas, kurias aptarnaujate. Taip pat nustatysite savo adresą bei atstumą, kuriuo galite atvykti. Ir viskas, gausite klientų užklausas Jūsų aptarnaujamose kategorijose ir teritorijoje tiesiai į savo telefoną.
Fixipro klientai skelbia jiems reikalingus atlikti darbus, o meistrai gauna užklausas, todėl meistrams nereikia nuolatos skelbti informacijos apie save, meistrai visada gauna darbus, kuriuos reikia atlikti ir patys nusprendžia ar gali padėti klientams ar ne.
Fixipro neima jokio mokesčio už buvimą Fixipro partneriu ar klientu.
Atsisiųsti Android programėlę
Atsisiųsti iOS programėlę